THE WAY VR

wymiar

SZTUKI SAKRALNEJ

The Way VR

Fundacja Christian Heritage przedstawia projekt "The Way" –  serię dokumentalną VR przedstawiającą czternaście stacji Drogi Krzyżowej. Każdy odcinek to połączenie sztuki, historii i duchowości, prezentujące kluczowe momenty z życia Jezusa w nowym, immersyjnym formacie.

Produkcja będzie wkrótce dostępna w kinach VR na terenie całej polski, a także w kinach mobilnych oraz za pośrednictwem komputerów i telefonów na stronie internetowej fundacji.

Zobacz dzieła o których opowiadamy w The Way i dowiedz się o nich więcej

Galeria dzieł

O projekcie

Jesteśmy dumni z prezentacji The Way VR - nowatorskiego projektu, który przenosi historię sztuki i kultury do wirtualnej rzeczywistości. Wspieramy młode pokolenie w odkrywaniu bogactwa naszego dziedzictwa kulturalnego, ukazując im fundamenty europejskiej i polskiej kultury, które opierają się na wartościach chrześcijańskich.

Zastosowanie technologii VR

Poprzez wykorzystanie technologii VR, The Way VR zanurza użytkowników w unikalne doświadczenie, pozwalające odkrywać historię sztuki i kultury jak nigdy dotąd. Ta nowoczesna platforma umożliwia użytkownikom przeniesienie się do miejsc i czasów, które zainspirowały niektóre z najważniejszych dzieł sztuki.

Edukacja przez doświadczenie

Wierzymy, że najskuteczniejszą formą nauki jest doświadczenie. Nasz projekt pozwala młodym ludziom na zrozumienie sztuki i kultury poprzez praktyczne zanurzenie w kontekście historycznym i kulturowym, który zainspirował najważniejszych artystów.

Korzyści dla młodych ludzi

Nasza misja polega na wspieraniu młodych ludzi w rozwijaniu kluczowych umiejętności i kompetencji poprzez zanurzenie w świat sztuki. The Way VR nie tylko dostarcza wiedzę na temat historii sztuki i kultury, ale także inspiruje do myślenia kreatywnego, rozwijając umiejętności cyfrowe i otwierając umysły na szersze perspektywy.

Dołącz do Nas

The Way VR jest więcej niż projektem. Jest to ruch ku lepszemu zrozumieniu i docenieniu naszego dziedzictwa kulturowego. Zapraszamy do dołączenia do nas, aby razem odkrywać i celebrować naszą wspólną historię i kulturę. W miejscu, gdzie dzieła mistrzów spotykają się z nowoczesnością. Nasz projekt jest wciąż rozwijany, ale już teraz pragniemy podzielić się z Tobą tym, co udało nam się osiągnąć. Kliknij poniżej i zanurz się w nasze opowieści.

Nie czekaj. Zobacz pierwszy odcinek za darmo już teraz.

Zobacz online
Chcesz dowiedzieć się jak wyglądała praca nad The Way?
Zapoznaj się z tokiem produkcji
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ